Aquaform Inc. Sp. z o.o. jest producentem opraw oświetleniowych obecnym na polskim rynku od ponad 20 lat. Nasi pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach.

W zamian oczekujemy rzetelnego wykonywania obowiązków, przestrzegania norm etycznych i wysokiej kultury osobistej.

Siedziba firmy: ul. Przemysłowa 12-14, 32-070 Czernichów, ok. 23 km od centrum Krakowa

MONTER ELEKTRONIK:

Opis stanowiska:

- montaż podzespołów elektronicznych, składanie opraw oświetleniowych

Wymagania:
- doświadczenie w pracy przy składaniu elektroniki i elektryki,

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okres próbny, następnie umowa o pracę na pełen etat),
- podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
- system premiowania adekwatny do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV zawodowego na adres: kariera@aqform.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aquaform Inc. sp. z o.o. z siedzibą w Czernichowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

TOKARZ CNC:

-    Obsługa, programowanie i ustawianie tokarek CNC przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania,
-    Bieżąca kontrola jakości wykonywanych detali

Wymagania:

-    Doświadczenie w pracy z centrami tokarskimi CNC
-    Sprawna i efektywna umiejętność wprowadzania programów i korekt, ustawienia i obsługi,
-    umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych,
-    praktyczna znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

-    stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okres próbny, następnie umowa o pracę na pełen  etat),
-    motywujący system wynagrodzeń,
-    podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
-    wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
-    system premiowania adekwatny do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV  na adres: kariera@aqform.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aquaform Inc. z siedzibą w Czernichowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Inżynier Działu Badań i Rozwoju

DO ZAKRESU OBOWIĄZKÓW KANDYDATA/KANDYDATKI BĘDZIE NALEŻAŁO:

- Udoskonalanie i poprawianie istniejących produktów
- Opracowywanie nowych rozwiązań i produktów
- Wdrażanie udoskonaleń oraz nowości
- Kontrolowanie jakości produktów nowych i dotychczasowych
- Wsparcie procesu prototypowania
- Optymalizacja procesów wytwarzania produktu
- Ścisła współpraca z produkcją
- Opracowywanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
- Praca w oparciu o obowiązujące normy i rozporządzenia Unii Europejskiej

OCZEKUJEMY:

- wykształcenia technicznego (elektrycznego, elektrotechnicznego lub pokrewne). Preferowane wyższe.
- bardzo dobrej znajomość rysunku technicznego
- bardzo dobrej znajomości zagadnień elektrycznych, schematów i połączeń w technologii LED
- umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi
- znajomości programu SolidEgde/SolidWorks
- bardzo dobrej znajomości MS Office
- znajomości języka angielskiego
- kreatywności, samodzielności, komunikatywności
- umiejętności pracy w zespole
- umiejętności analitycznego myślenia
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane doświadczenie związane z produkcją opraw oświetleniowych

OFERUJEMY:

- stabilną i interesującą pracę
- umowę o pracę
- możliwość awansu
- motywujący system wynagrodzeń
- niezbędne narzędzia pracy
- przyjazną atmosferę

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w Aquaform, wyślij maila z CV na adres: kariera@aqform.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aquaform Inc. z siedzibą w Czernichowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Aquaform Inc. z siedzibą w Czernichowie ul. Przemysłowa 12-14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.