InstagramFacebookPinterestLinkedIn
0

Aquaform Inc. Sp. z o.o. jest producentem opraw oświetleniowych obecnym na polskim rynku od ponad 20 lat. Nasi pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach.
W zamian oczekujemy rzetelnego wykonywania obowiązków, przestrzegania norm etycznych i wysokiej kultury osobistej.
Siedziba firmy: ul. Przemysłowa 12-14, 32-070 Czernichów, ok. 23 km od centrum Krakowa

MŁODSZY PROJEKTANT OŚWIETLENIA:

Opis stanowiska:

  • młodszy projektant oświetlenia

Opis obowiązków:

  • przygotowywanie modeli budynków w programie DIALux evo na podstawie dostępnej dokumentacji
  • kompletowanie wytycznych do projektu oświetlenia
  • projektowanie oświetlenia pod nadzorem

Wymagania:

  • wyobraźnia przestrzenna
  • obsługa CAD 2D
  • umiejętność czytania rysunków architektoniczno-budowlanych oraz technicznych
  • praca z ludźmi
  • umiejętność pracy zdalnej
  • język angielski
  • śmiałość w rozmowie telefonicznej z klientem

Mile widziane kompetencje:

  • znajomość DIALux evo
  • znajomość podstaw elektrotechniki
  • projektowanie architektoniczne

Dodatkowym atutem będzie:

  • technika świetlna
  • automatyka oświetlenia
  • projektowanie oświetlenia
  • projektowanie BMS
  • inne języki obce na poziomie B2 lub lepszym
  • znajomość rynku oświetleniowego
  • projektowanie
  • zarządzanie projektami

Oferujemy:

  • Rozwojowe stanowisko z możliwością nauki projektowania oświetlenia i oprogramowania.)
  • Godziny pracy – 8:00 - 16:00, ale 8:30 – 16:30 też wchodzi w grę, jesteśmy elastyczni
  • Nowoczesną przestrzeń pracy.
  • Awans możliwy, przewidywany po ok. roku – półtorej.
  • Min. ok. 80% średniej krajowej, umowa o pracę; szczegóły bardzo zależą od kompetencji i potencjału kandydata/kandydatki

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: kariera@aqform.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że Administratorem danych jest Aquaform Inc. z siedzibą w Czernichowie ul. Przemysłowa 12-14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.