Kariera

Aquaform Inc. Sp. z o.o. jest producentem opraw oświetleniowych obecnym na polskim rynku od ponad 20 lat. Nasi pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach.
W zamian oczekujemy rzetelnego wykonywania obowiązków, przestrzegania norm etycznych i wysokiej kultury osobistej.
Siedziba firmy: ul. Przemysłowa 12-14, 32-070 Czernichów, ok. 23 km od centrum Krakowa

OPERATOR TOKARKI / TOKARZ:

Opis stanowiska:

  • Obsługa tokarek konwencjonalnych
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym (produkcja seryjna)
  • Bieżąca kontrola jakości wykonach detali
  • Praca na centrach obróbczych oraz tokarkach CNC (po wcześniejszym przyuczeniu)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na tokarkach konwencjonalnych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na tokarkach CNC lub centrach obróbczych
  • Sprawna i efektywna umiejętność obsługi tokarek konwencjonalnych (ustawianie, bazowanie, przezbrajanie, toczenie itp.)
  • Dobór odpowiednich parametrów skrawania do wykonywanych przedmiotów głownie z aluminium
  • Znajomość narzędzi wykorzystywanych w toczeniu
  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Praca w systemie jedno-zmianowym poniedziałek-piątek (6:00-14:00)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okres próbny, następnie umowa o pracę na pełen etat)
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia z obsługi centrów obróbczych CNC, warsztaty doszkalające)
  • Możliwość podnoszenia swoich umiejętności w pracy z maszynami CNC różnego typu (centra pionowe, plotery itp.)
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • System premiowania adekwatny do osiąganych wyników

Miejsce pracy:

  • Siedziba firmy AQForm: ul. Przemysłowa 12-14, 32-070 Czernichów, ok. 23 km od centrum Krakowa

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: marek.wojtal@aqform.com oraz piotr.bis@aqform.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aquaform Inc. z siedzibą w Czernichowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH W OPRAWACH OŚWIETLENIOWYCH:

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu urządzeń mechanicznych elektronicznych
  • Wykształcenie techniczne elektroniczne / elektryczne
  • Znajomość w obsłudze komputera (Word, Excel, email)
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Uprawnienia do wykonywania pomiarów
  • Uprawnienia SEP do 1 KV
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych
  • Podstawową znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy oparte o umowę o pracę
  • Świadczenia socjalne
  • Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: kariera@aqform.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aquaform Inc. sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

PROJEKTANT OŚWIETLENIA:

Opis obowiązków:

  • przygotowywanie modeli budynków w programie DIALux evo na podstawie dostępnej dokumentacji
  • kompletowanie wytycznych do projektu oświetlenia
  • projektowanie oświetlenia pod nadzorem używając opraw AQForm

Wymagania:

  • wyobraźnia przestrzenna
  • obsługa CAD 2D
  • umiejętność czytania rysunków architektoniczno-budowlanych oraz technicznych
  • praca z ludźmi
  • umiejętność pracy zdalnej
  • język angielski
  • śmiałość w rozmowie telefonicznej z klientem

Mile widziane kompetencje:

  • znajomość DIALux evo
  • znajomość podstaw elektrotechniki
  • projektowanie architektoniczne

Dodatkowym atutem będzie:

  • technika świetlna
  • automatyka oświetlenia
  • projektowanie oświetlenia
  • projektowanie BMS
  • inne języki obce na poziomie B2 lub lepszym
  • znajomość rynku oświetleniowego
  • projektowanie
  • zarządzanie projektami

Oferujemy:

  • Rozwojowe stanowisko z możliwością nauki projektowania oświetlenia i oprogramowania.
  • Godziny pracy – 8-16, ale 8:30 – 16:30 też wchodzi w grę, jesteśmy elastyczni
  • Nowoczesną przestrzeń pracy
  • Awans możliwy, przewidywany po ok. roku – półtorej
  • Min. ok. 80% średniej krajowej, umowa o pracę; szczegóły bardzo zależą od kompetencji i potencjału kandydata/kandydatki

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: karieralad@aqform.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Aquaform Inc. z siedzibą w Czernichowie ul. Przemysłowa 12-14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.