Kontakt
BIURO

AQUAFORM Inc. Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12-14, 32-070 CZERNICHÓW, PL,
Nr KRS: 0000077402 Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy
Wysokość kapitału zakładowego: 2 455 000,00 PLN, NIP: 677-00-09-394, Regon: 350540314

Magdalena Pustelnik
tel: 12 270 21 22
email: biuro@aqform.com

kontakt w godzinach 9:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku

współrzędne GPS: N 49.99392, E 19.69124

SHOWROOM 2.0
W naszej siedzibie jest zlokalizowany showroom – miejsce, w którym można doświadczyć tego, jak oświetlenie wpływa na przestrzeń i nasze samopoczucie. Wizyta możliwa jest tylko po wcześniejszym umówieniu. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z osobą z działu handlowego odpowiedzialną za Państwa rejon.

 
DZIAŁ HANDLOWY
Katarzyna Majszczyk
kom: 604 559 655
email: katarzyna.majszczyk@aqform.com

region: woj. mazowieckie

 

Dominik Karpiński

kom: 886 420 040
email: dominik.karpinski@aqform.com

region: woj. mazowieckie

 

Tomasz Oramus

12 270 21 22 wew. 107
kom: 532 900 777
email: tomasz.oramus@aqform.com

region: woj. wielkopolskie, woj. łódzkie, woj. świętokrzyskie

 

Jarosław Daruk

kom: 880 349 857
email: jaroslaw.daruk@aqform.com

region: woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie

 

Przemysław Filar

12 270 21 22 wew. 100
kom: 608 496 100
email: przemyslaw.filar@aqform.com

region: woj. śląskie, woj. małopolskie, woj. podkarpackie, woj. lubelskie

 

Alicja Putowska

kom: 604 490 033
email: alicja.putowska@aqform.com

region: woj. opolskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie, woj. zachodniopomorskie

 

Patryk Kołodziejczak

kom: 604 542 205
email: patryk.kolodziejczak@aqform.com

region: woj. śląskie, woj. małopolskie, woj. podkarpackie, woj. lubelskie

 

Back Office

Maciej Stachnik
12 270 21 22 wew. 113
kom: 880 941 333
email: maciej.stachnik@aqform.com

region: woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie

 

Back Office

Jakub Krzysica
12 270 21 22 wew. 103
kom: 696 043 600
email: jakub.krzysica@aqform.com

region: woj. wielkopolskie, woj. łódzkie, woj. świętokrzyskie, woj. opolskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie, woj. zachodniopomorskie

 

Back Office

Andrzej Fadiejew
12 270 21 22 wew. 115
kom: 734 197 298
email: andrzej.fadiejew@aqform.com

region: woj. śląskie, woj. małopolskie, woj. podkarpackie, woj. lubelskie

 

Back Office

Grzegorz Janicki
12 270 21 22 wew. 111
kom: 532 721 076
email: grzegorz.janicki@aqform.com

region: woj. mazowieckie

 

Back Office

Mateusz Ryczkowski
12 270 21 22 wew. 101
kom: 882 005 333
email: mateusz.ryczkowski@aqform.com

region: woj. śląskie, woj. małopolskie, woj. podkarpackie, woj. lubelskie

 

KIEROWNIK BIURA SPRZEDAŻY

Jadwiga Uroda-Gulis
12 270 21 22 wew. 109
email: jadwiga.uroda@aqform.com

 
DZIAŁ LOGISTYKI
Karolina Cader
12 270 21 22 wew. 202
email: karolina.cader@aqform.com

 

Monika Gryszewska
12 270 21 22 wew. 204
email: monika.gryszewska@aqform.com

DZIAŁ PROJEKTOWANIA OŚWIETLENIA
12 270 21 22 wew. 116, 118, 110
email: obliczenia@aqform.com

 
DZIAŁ REKLAMACJI
Tomasz Kachnic
12 270 21 22 wew. 306
kom: 532 900 888
email: reklamacje@aqform.com

DORADZTWO TECHNICZNE
12 270 21 22 wew. 311, 302, 300
kom: 734 660 290
email: doradztwo.techniczne@aqform.com

^